Puan 6.92
Bookmark

Choujigen Game Neptune The Animation

Full bölüm izle Choujigen Game Neptune The Animation, indir Choujigen Game Neptune The Animation türkçe alt yazılı, Choujigen Game Neptune The Animation tr alt yazı, indir Choujigen Game Neptune The Animation tr alt yazı, Choujigen Game Neptune The Animation Tempest Fansub sitesinden izle.
Hyperdimension Neptunia, Kami Jigen Game Neptune V, Hyperdimension Neptunia Victory, 超次元ゲイム ネプテューヌ THE ANIMATION
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2013 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Choujigen Game Neptune The Animation Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Choujigen Game Neptune The Animation Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Choujigen Game Neptune The Animation izleyebilirsiniz.

Özet Choujigen Game Neptune The Animation

Burası Gamindustri. Bu gerçek olmayan dünyanın ülkelerini Tanrıçaların yönettiği yer. Bu Tanrıçalar 4 devlet yönetiyorlar: Planeptune, Lastation, Lowee ve Leanbox. Uzun yıllar boyunca bu dört ülke birbirleriyle Tanrıça güçlerinin kaynakları ve enerji paylaşımları ile savaştılar. Ancak nasıl olduysa, bu çatışma gereksiz bir bükülme Tanrıçalar’ın gücü ile Enerji Paylaşımı’nı yasaklayan bir Arkadaşlık Antlaşması ile yok olur. Antlaşma ile Tanrıçalar ve kız kardeşleri yeni ilişkilerine doğru bir adım atarlar. Bu bazen kahkahaların bazen de anlaşmazlıkların doğduğu yeni bir dönemin şafağıdır. Acaba gelecekte Gamindustri de neler olacak?

Choujigen Game Neptune The Animation İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Choujigen Game Neptune The Animation İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap