Puan 6.47
Bookmark

Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore

Full bölüm izle Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore, indir Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore türkçe alt yazılı, Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore tr alt yazı, indir Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore tr alt yazı, Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore Tempest Fansub sitesinden izle.
Drug Store in Another World: The Slow Life of a Cheat Pharmacist, Cheat Pharmacist's Slow Life: Making a Drugstore in Another World, チート薬師のスローライフ~異世界に作ろうドラッグストア~
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore izleyebilirsiniz.

Özet Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore

Özel sektörde köle gibi çalışan Reiji, kendini aniden başka bir dünyada bulur. Daha iyi iksirler yapmak için elinden gelen her şeyi yapar ve bu ona tonla para kazanır. Kazandıkları ile kendi eczanesini kurmaya karar veren Reiji, yayı ile nişan almakta zorlanan bir Elf’e ihtiyacı olan göz damlasını, öksürürken istemeden ateş püsküren bir Ejderhaya öksürük şurubu vererek onları kurtarabilecektir! Reiji’nin bir köy eczanesinde yeni ve eğlenceli hayatı şimdi başlıyor!

Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap