Puan 5.94
Bookmark

Cardfight!! Vanguard: overDress

Full bölüm izle Cardfight!! Vanguard: overDress, indir Cardfight!! Vanguard: overDress türkçe alt yazılı, Cardfight!! Vanguard: overDress tr alt yazı, indir Cardfight!! Vanguard: overDress tr alt yazı, Cardfight!! Vanguard: overDress Tempest Fansub sitesinden izle.
Cardfight!! Vanguard: Over Dress, カードファイト!! ヴァンガード overDress
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , , Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Cardfight!! Vanguard: overDress Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Cardfight!! Vanguard: overDress Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Cardfight!! Vanguard: overDress izleyebilirsiniz.

Özet Cardfight!! Vanguard: overDress

Ana karakter olan Yu-yu, Kaga Eyaleti, Kanazawa’da yaşayan 15 yaşında ortaokul 3.sınıf öğrencisidir. Başkalarının duygularını hissetme yeteneğine sahiptir, ancak bir şey istendiği zaman asla hayır diyemeyeceği gerçeğinden rahatsızdır. Yu-yu bir gün kız kardeşinin hobisine artık dayanamadı, bu yüzden evden kaçtı.rnOnu kurtaran Megumi Okura’dır.rnMegumi, Yu-yu’yu arkadaşlarının takıldığı “Wonder Hill” adlı gece eğlence parkına davet eder. Yu-yu eğlence parkında Megumi, Zakusa Ishikame ve her gece Vanguard oynamak için bir araya gelen “Team Blackout” grubu Tomari Seto ile tanışır. Bu gece takımın bayrağı için ciddi bir mücadele olacak.rnBlackout’un lideri Danji Momoyama ve gizemli aynı zamanda güçlü kart oyuncusu Tohya Ebata.rnYu-yu onlara bakarken, kart oyunu çok geçmeden bir görüntü dünyasına dönüşür. Yu-yu, daha önce hiç görmediği bir dünya olan Vanguard ile bu şekilde karşılaşır ayrıca Vanguard sayesinde yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmaya başlar.

Cardfight!! Vanguard: overDress İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Cardfight!! Vanguard: overDress İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap