Puan 6.67
Bookmark

Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2

Full bölüm izle Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2, indir Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 türkçe alt yazılı, Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 tr alt yazı, indir Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 tr alt yazı, Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 Tempest Fansub sitesinden izle.
Cardfight!! Vanguard: Over Dress, カードファイト!! ヴァンガード overDress
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , , Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 izleyebilirsiniz.

Özet Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2

Yu-yu Kondo, Tohya Ebata’ya yenilince Blackout takımını temsil eden bayrak kül oldu. Yu-yu ve arkadaşları hala olay karşısında şaşkına dönmüşken liderleri Danji Momoyama geri dönüp Tohya’yı Vanguard savaşına davet etti ve bu savaş Danji’nin zaferi ile sonuçlandı. Takım arkadaşları Tohya’yı yuhalarken Danji, takımdan ayrıldığını ve sıradaki liderin Tohya olduğunu söyleyince üyeler şaşkınlığa uğradı. Bu sırada Masanori ve Shinobu, Haruka Sokawa’nın önderliğinde Daybreak Takımı bayrağını taşıyordu. Bir de gizemli kız, Mirei Minae vardı.

Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap