Puan 7.65
Bookmark

Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen

Full bölüm izle Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen, indir Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen türkçe alt yazılı, Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen tr alt yazı, indir Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen tr alt yazı, Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen Tempest Fansub sitesinden izle.
Cardcaptor Sakura: Clear Card, Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen, カードキャプターさくら クリアカード編
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 25 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 22 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen izleyebilirsiniz.

Özet Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen

14 yaşındaki Sakura, Tomoeda’ya yeni dönmüş ve arkadaşlarıyla beraber Syaoran da dahil olmak üzere orta okula başlamıştır. Sakura rüyasında cübbeli ve gizemli bir şekil görür. Bu tuhaf rüyanın ardından Sakura’ya ait tüm kartların yüzü silinir ve kartlar gücünü kaybeder. Hal böyle olunca Sakura neyin yanlış gittiğini araştırmaya başlar. Bunu yaparken de o ve dostları yeni bir anahtar kullanarak yeni şeffaf kartlar keşfedip bunları yakalamaya başlarlar.

Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap