Puan 7.28
Bookmark

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai

Full bölüm izle Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai, indir Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai türkçe alt yazılı, Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai tr alt yazı, indir Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai tr alt yazı, Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai Tempest Fansub sitesinden izle.
We Never Learn: BOKUBEN, BokuBen, We Can't Study, ぼくたちは勉強ができない
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izleyebilirsiniz.

Özet Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai

Rahmetli babasının işe yaramaz erkeklerin faydalı biri olmak için çaba sarf etmesi gerektiği öğüdünü benimseyen lise üçüncü sınıf öğrencisi Nariyuki Yuiga notları düşük olmasına rağmen okunlunda başarılı bir öğrenci olmaya kendisini adamıştır. Fakir ailesine daha iyi bir hayat sağlamak için özel VIP öğrenci adayı olmayı kafaya koyar. Böylece tüm üniversite masraflarını karşılayacak prestijli bir burs alacaktır. Her ne kadar adaylığa uygun olsa da sınıf arkadaşları Rizu Ogata tarafından matematikte, Fumino Furuhashi tarafından da edebiyatta gölgede bırakılmaktadır. Nariyuki adaylığı kazanır ancak bir şartla. Rizu Ogata ve Fumino Furuhashi’ye istedikleri okula girmede yardım edecektir. İşin kötü yanı Ogata sanat okulunu, Furuhashi de fen fakültesini hedeflemektedir. Ve ikisi de en iyi dersleri dışında çok kötü öğrencilerdir. Üniversite başvuruları yaklaşmaktadır ve Nariyuki çok geç olmadan bu kızlar için etkili bir ders anlatım yöntemi bulmak zorundadır.

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap