Puan 6.65
Bookmark

Bokura no Nanokakan Sensou

Full bölüm izle Bokura no Nanokakan Sensou, indir Bokura no Nanokakan Sensou türkçe alt yazılı, Bokura no Nanokakan Sensou tr alt yazı, indir Bokura no Nanokakan Sensou tr alt yazı, Bokura no Nanokakan Sensou Tempest Fansub sitesinden izle.
Seven Days War, 7 Days War, Our Seven-Day War, ぼくらの七日間戦争
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 1 saat 27 dakika Platform: TV Bölümler: 1 Fansub: Tempest Yükleyen: Cudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Bokura no Nanokakan Sensou Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Bokura no Nanokakan Sensou Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Bokura no Nanokakan Sensou izleyebilirsiniz.

Özet Bokura no Nanokakan Sensou

Yaz tatilinin hemen öncesindeki sıcak bir günde bütün ortaokul birinci sınıftan ikiye geçen erkekler kayboldu. Bir kaza mıydı? Yoksa bir kaçırma mı? Aslında onlar nehrin yakınındaki terk edilmiş bir fabrikada saklanıyorlardı ve orayı yetişkinlere karşı isyan için kullanıyorlardı. Kız öğrenciler tarafından gerçekleştirilen büyük ve beklenmedik operasyon yetişkinleri zor duruma sokmuştu; gerçek kaçırma vakaları, çürümüş belediye başkanı seçimleri, barikat hakkında heyecanlanan ebeveynler, özgürlük yayını yapan muhabirler. Bu gizemli komedi bitene kadar düşük tempoda nefes almaya dahi fırsat vermiyor.

Bokura no Nanokakan Sensou İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Bokura no Nanokakan Sensou İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap