Puan 6.80
Bookmark

Beatless Final Stage

Full bölüm izle Beatless Final Stage, indir Beatless Final Stage türkçe alt yazılı, Beatless Final Stage tr alt yazı, indir Beatless Final Stage tr alt yazı, Beatless Final Stage Tempest Fansub sitesinden izle.
BEATLESS Final Stage
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 4 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Beatless Final Stage Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Beatless Final Stage Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Beatless Final Stage izleyebilirsiniz.

Özet Beatless Final Stage

İnsan zekasından çok daha gelişmiş olan yapay zekanın tanıtılmasıyla birlikte, insanlığın anlayamadığı, insan teknolojisinden çok daha gelişmiş materyallerle üretilen varlıklar ortaya çıkar. Lacia, tabut benzeri bir aygıta sahip bir HIE olanlardan biridir. ”Oğlan kızla tanışır” modasında, 17 yaşındaki Endo Arato, şans eseri Lacia ile karşılaşır. Bu yapay bireyler hangi nedenden dolayı yaratılmıştır? Bu yapay varlıklarla insanların bir arada yaşaması hakkındaki soruların ortasında, 17 yaşındaki çocuk bir karar verir…nnSerinin 4 bölümlük son kısmıdır.

Beatless Final Stage İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Beatless Final Stage İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap