Puan 7.58
Bookmark

BanG Dream! 2nd Season

Full bölüm izle BanG Dream! 2nd Season, indir BanG Dream! 2nd Season türkçe alt yazılı, BanG Dream! 2nd Season tr alt yazı, indir BanG Dream! 2nd Season tr alt yazı, BanG Dream! 2nd Season Tempest Fansub sitesinden izle.
BanG Dream! 2nd Season, BanG Dream!(バンドリ!)第2期
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
BanG Dream! 2nd Season Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz BanG Dream! 2nd Season Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden BanG Dream! 2nd Season izleyebilirsiniz.

Özet BanG Dream! 2nd Season

Küçüklüğünden beri, Kasumi Toyama her zaman , gece gökyüzüne bakarken duyduğu parlak ve heyecan verici bir ses olan “Star Beat”’i arıyor. Liseye girdikten hemen sonra Kasumi eski bir rehin dükkanının depolama alanında yıldız şeklinde bir gitarla karşılaşır. Daha önce hiç hissetmediği acele ve heyecanı hisseden Kasumi, dört kızla bir araya gelerek parlak bir yer bulmak için yola çıktı. Burada bir konser vereceğimize söz veriyoruz!

BanG Dream! 2nd Season İndir

Bölümler

1080p Gdrive

BanG Dream! 2nd Season İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap