Puan 7.18
Bookmark

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

Full bölüm izle Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou, indir Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou türkçe alt yazılı, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou tr alt yazı, indir Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou tr alt yazı, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Tempest Fansub sitesinden izle.
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 2, From Common Job Class to the Strongest in the World 2nd Season, ありふれた職業で世界最強 2nd Season
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou izleyebilirsiniz.

Özet Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

17 yaşındaki Hajime Nagumo ortalama bir otakudur. Geceleri ders çalışıp okulda uyuduğu sıradan hayatı sınıfının geri kalanıyla bir fantezi dünyasına çağrılmasıyla tersine döner. Gittikleri dünyada arkadaşlarıyla birlikte kahraman gibi muamele görür ve insan ırkının neslinin tükenmesini önlemekle görevlendirir. Ancak tam da bir otakunun rüyası olacak bu olay bir anda Hajime’nin kabusu olur. Tüm arkadaşları tanrısal güçlerle kutsanmış olsada Hajime’nin sadece dönüşüm becerisi vardır. Zayıf olduğu için arkadaşlarının zorbalığına uğrar. Bir zindan arayışı onu grubundan ayırır. Najime canavarla dolu bu tehlikeli dünyada hayatta kalabilecek midir?

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap