Puan 7.34
Bookmark

Araburu Kisetsu no Otome-domo yo.

Full bölüm izle Araburu Kisetsu no Otome-domo yo., indir Araburu Kisetsu no Otome-domo yo. türkçe alt yazılı, Araburu Kisetsu no Otome-domo yo. tr alt yazı, indir Araburu Kisetsu no Otome-domo yo. tr alt yazı, Araburu Kisetsu no Otome-domo yo. Tempest Fansub sitesinden izle.
O Maidens in Your Savage Season, Maidens of the Savage Season, 荒ぶる季節の乙女どもよ。
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Araburu Kisetsu no Otome-domo yo. Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Araburu Kisetsu no Otome-domo yo. Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Araburu Kisetsu no Otome-domo yo. izleyebilirsiniz.

Özet Araburu Kisetsu no Otome-domo yo.

Bir lisenin edebiyat kulübündeki kızlar birbirlerini tanımak için şu soruyu sorarlar: “Ölmeden önce yapmak istediğiniz şey nedir?” Kızlardan biri ağzından “Seks” kelimesini kaçırır. Hakkında çok az şey bildikleri bu kelimenin ortaya çıkardığı kargaşa, farklı geçmiş ve kişiliğe sahip kızları, yetişkinliğe yönelik kendi sakar, komik, acı dolu ve duygusal yollarına iter.

Araburu Kisetsu no Otome-domo yo. İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Araburu Kisetsu no Otome-domo yo. İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap