Puan 8.08
Bookmark

5-toubun no Hanayome ∬

Full bölüm izle 5-toubun no Hanayome ∬, indir 5-toubun no Hanayome ∬ türkçe alt yazılı, 5-toubun no Hanayome ∬ tr alt yazı, indir 5-toubun no Hanayome ∬ tr alt yazı, 5-toubun no Hanayome ∬ Tempest Fansub sitesinden izle.
The Quintessential Quintuplets 2, Gotoubun no Hanayome 2nd Season, The Five Wedded Brides 2nd Season, 5-toubun no Hanayome 2nd Season, The Quintessential Quintuplets 2nd Season, 五等分の花嫁∬
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
5-toubun no Hanayome ∬ Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz 5-toubun no Hanayome ∬ Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden 5-toubun no Hanayome ∬ izleyebilirsiniz.

Özet 5-toubun no Hanayome ∬

Fuutarou Uesugi, bir gün zengin transfer öğrencisi Itsuki Nakano ile tanışan fakir, asosyal bir öğrencidir. Uesugi, zengin kız öğrenciye özel ders verecektir ve bu sırada diğer dört kız ile de tanışmaya başlar. 5-toubun no Hanayome’nin 2. sezonudur.

5-toubun no Hanayome ∬ İndir

Bölümler

1080p Gdrive

5-toubun no Hanayome ∬ İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap